sdružení občanů Kolovrat a Lipan


Povolební

31.10.2018 22:31

Děkujeme všem, kdo dali hlasy ve volbách našemu sdružení nezávislých kandidátů SOUSEDÉ 2014. Díky nim jsem získali 2 mandáty a v zastupitelstvu tak usednou Stanislava Bartošová a Michal Oplt. Děkujeme i za množství jednotlivých preferenčních hlasů, které někteří naši kanididáti od Vás získali.
Blahopřejeme vítězi voleb, sdružení Naše Kolovraty, k drtivému volebnímu vítězství. Vzhledem k počtu získaných mandátů (10 z 15) mají v zastupitelstvu pohodlnou většinu, k níž nepotřebují další koaliční partnery do Rady.
Uplynulé 4 roky jsme se poměrně významně podíleli na správě naší městské části, ať už ve výborech a komisích, nebo z pozice místostarostky S. Bartošové. Troufáme si říct, že je za námi i velký kus odvedené práce.
Nyní je před námi další etapa. Nejsme nyní sice součástí užšího vedení (tedy Rady), neznamená to však, že bychom se práce pro obec vzdávali. Členové sdružení SOUSEDÉ 2014 jsou lidé aktivní, kteří toho dělali pro obec hodně doposud a budou v tom určitě ochotně pokračovat. Ať už ve funkcích oficiálních či při činnosti dobrovolnické. Stejně tak naše neúčast v radě neznamená, že bychom chtěli být opozicí, která je apriori proti všemu a chce vše negovat. Budeme jako zastupitelé i nadále rádi podporovat a napomáhat rozvoji naší městské části a podporovat, to, co je pro městkou část a naše občany dobré.

—————

Zpět