sdružení občanů Kolovrat a Lipan


Aktuality k Pražskému okruhu R511

25.05.2017 22:27

Přinášíme novinky k výstavbě Pražského okruhu R511, který ovlivní život v MČ Praha-Kolovraty. Nyní se opět rozjíždějí kroky vedoucí k výstavbě této důležité dopravní stavby, která je z globálního pohledu potřebná, nicméně přivede do blízkosti naší MČ obrovské množství automobilové dopravy.

Pokud se chcete dozvědět podrobné informace k dostavbě tohoto důležitého dopravního projektu nejen od pražského magistrátu, ale také od projektantů, investora ŘSD, odborníků z ČVUT či od zpracovatelů posudků vlivu na životní prostředí, přijďte ve čtvrtek 11. května v 17:30 do Divadla U 22 v Uhříněvsi.

 

Aktuálně je pro R511 rovněž zpřístupněna celková dokumentace k EIA, k dispozici na adrese https://portal.cenia.cz/eiasea/detail/EIA_MZP472. Připomínky k ní je možné podávat cca do 20. května.

Protože nám záleží na tom, aby dopady z výstavby a provozu Pražského okruhu na naše obyvatele byly co nejmenší, za městskou část jsme poslali k dokumentaci EIA podrobné připomínky. Týkaly se zejména hluku, emisí a a zachování průchodnosti územím.

—————

Zpět